The RollTop je tu!

Příběh pokračuje! Jsme nadšení z nových kousků, které dnes zavádíme do prodeje. Hlavní novinkou tohoto jara je The RollTop batoh a to ihned ve dvou provedeních ALL BLK a TYVEK. Černý batoh (ALL BLK) je vyrobeno z už všem dobře známé látky CORDURA®. Je nečekaně otočená na ruby, proto se leskne. Bílý batoh (TYVEK) je vyroben z opravdu unikátní látky Tyvek® od společnosti DuPont®. Látka napodobuje pomačkaný papír. Věřte nám, pokud chcete upoutat pozornost, tak tento batoh je přesně pro Vás, protože každý na se něj bude chtít sáhnout :) Jedná se o PET textilii, která zachovává svoje vlastnosti při teplotách -75 až 118 °C.

Obě látky jsou kompletně nepromokavé, Vaše věci uvnitř batohu jsou tedy v bezpečí. Co se praktičnosti týče, batohy jsme opatřili "rychlým" vstupem na nepromokavý zip zezadu batohu. Batoh také má autonomní kapsu na laptop s úhlopříčkou 13" také se vstupem zezadu.

Batoh má síťovaná záda a popruhy, je tedy ještě pohodlnější a to i v létě, když teploty stoupají výš, než bychom si přáli.

Tyto nové batohy a další novinky už jsou dostupné k objednání. Dodáme ihned. ❤️

 

WE ARE ABLE

597-0598-4598-6601-6555-0556-6558-0602-0

Save